Hír: : 62. MAGYAR VITORLÁZÓREPÜLŐ NEMZETI BAJNOKSÁG ÉS 4. CÍVIS - THERMAL KUPA
(Kategória: Aktualitások)
Küldte: darojanos
2017 júl. 14. péntek - 12:57:07

Hajdúszoboszlón befejeződött a Standard, 15 és 20 m-es kétüléses gépek Nemzeti Bajnoksága, valamint a Cívis-Thermál Kupáért küzdő FAI Klub osztály versenye is.
A szeszélyes időjárás sajnos csak 4 értékelt versenyszámot tett lehetővé mindkét géposztály számára. A részletes eredményekről a SoaringSpot oldalán lehet tájékozódni, illetve a verseny honlapján értékes információk, fotók találhatók.
A vegyes 15 m-es Nemzeti Bajnokság és a külön is értékelt 15 m-es géposztály Nemzeti Bajnoka Hamar Zoltán (Vario), második Verebélyi Zoltán (Alföldi), míg a harmadik helyet Gál Tamás (Dunaferr) szerezte meg.
A Cívis-Thermál Kupáért folyó küzdelmet a Bálányi-Borosnyai páros nyerte, második Lencsés Péter (Hajdúszoboszló), míg a harmadik helyen Orsy László (DAC) végzett.

Gratulálunk a versenyzőknek és a szervezőknek, találkozunk Szegeden, a Nemzeti Bajnokság másik helyszínén augusztusban!